Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Vranësira dhe reshje, pasditja sjell shi në disa zona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraditja në territorin Shqiptar do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të lehta të vranësirave, më të theksuara në zonat malore.

Në vijim parashikohet që vranësirat gradualisht të bëhen më të dukshme në vend, ku në zonat malore do të ketë rrebeshe shiu. Por po ashtu dhe pjesërisht zona e ulët do të ketë momente të shkurtra me pika shiu.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 36°C.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img