Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vranësira dhe kthjellime por shi jo, mësoni si do të jetë moti këtë javë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike, kjo javë pritet të na dhuroj ditë plotë me diell ashtu sikurse i takon stinës së pranverës, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Dita e hënë dhe ajo e martë do të kenë mot të kthjellët por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave kalimtare nga orët e mesditës deri ato të pasdites. Në relievet e larta malore këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të dobta.

Për ditën e mërkurë dhe atë të enjte moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin. Java mbyllet me ditën e premte me mot fillimisht të kthjellët por me kalimin e orëve shtim vranësirash. Në orët e vona të mbrëmjes ne veriperëndim parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar.

166065648 1142196072886397 8694333249159062192 o
Artikulli paraprakKoha Jone
Artikulli tjetërFjala
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img