Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Vranësira dhe kthjellime, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e diel do të jetë me vranësira dhe intervale kthjellimesh, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit në veriperëndim e perëndim, gradualisht reshjet do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të vendit, hera-herës reshje në formë shtrëngatash kryesisht përgjatë Ultësirës Perëndimore.

Era nga veriperëndimi- jugperëndimi me shpejtësi 1 deri në 10 m/sek.

Në fushën termike nuk priten luhatje të ndjeshme.

auto 240633075 1236611006778236 5244670908987357386 n1630184647
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img