Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vranë me thikë 15-vjeçarin shqiptar, arrestohen dy persona 17 dhe 18 vjeç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea8805830eee1f8913285117be0b4f11

Janë arrestuar dy person të cilët dyshohen se janë të përfshirë  në rastin e vrasjes së 15-vjeçarit në Prizren.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 17-vjeçar dhe një 18-vjeçar.

“Lidhur me këtë rast, janë arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit dyshohet se e kanë ndihmuar dorasin në fshehjen e dëshmive për këtë ngjarje. Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 24 orë”, njofton policia.

Kujtojmë që gjatë një konflikti, një 15 vjeçar është qëlluar me thikë për vdekje nga bashkëmoshatrët e tij. Nuk dihet ende konflikti që çoi në këtë gjarje të rëndë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img