Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Votuan më shumë se një herë në zgjedhjet e 2017, Prokuroria e Durrësit mbyll hetimet për 21 banorë dhe komisionerë: Dosja shkon në gjyq

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

08a9de08ef93c29cc3e6a75bae78ed11

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img