Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Voton i pari sot, Ilir Meta publikon foton dhe shkruan: Drejt zyrës në krye të Detyrës! Ditë e mrekullueshme sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta pritet që të jetë i pari nga drejtuesit e shtetit shqiptar që do të votojnë sot, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ai pritet që pas pak minutash të paraqitet për të votuar në Qendrën e Votimit, në Kopshtin nr.31, Rruga “Pjetër Bogdani”, Tiranë.

Ndërkohë, Meta sapo ka publikuar në profilin e tij një foto, teksa është nisur nga shtëpia drejt zyrës. I qeshur ai shkruan: Drejt zyrës në krye të Detyrës! Ditë e mrekullueshme sot. Dita e SOVRANIT.

Gjatë ditëve të fundit kreu i shtetit ka bërë thirrje që qytetarët të marrin masivisht pjesë në votime.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img