Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Votoi e para, Monika Kryemadhi publikon foton e gishtit të ngjyrosur: Voto të ardhmen tënde sot!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka votuar e para mëngjesin e sotëm, në Njësinë nr.5 në Tiranë, duke mos pritur Presidentin Ilir Meta, i cili në fakt pritej të votonte i pari në orën 07.00.

Teksa votoi, Kryemadhi nuk u shpreh për mediat por vetëm uroi komisionerët për një ditë të qetë, ndërsa pak më parë ka publikuar një foto me gishtin e ngjyrosur, dhe bën thirrje që të gjithë të votojnë sot.

“Unë votova!

Për familjen, atdheun, të ardhmen evropiane të shqiptarëve! Voto të ardhmen tënde sot”, shkruan Kryemadhi dhe ndan foton e mëposhtme.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img