Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

“Vota dhe Flamuri, Zoti dhe Shqipëria janë besimet tona”, Berisha nostalgjik kujton kohën kur ishte në krye të PD-së (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në prag të zgjedhjeve  Ish-kryeministri Sali Berisha  është bërë nostalgjik për kohën kur ai udhëhiqte opozitën.

Në llogarinë e tij në Facebook, Berisha ka publikuar një video  teksa shihet duke mbajtur fjalim para qindra qytetarëve.

“Vota dhe Flamuri, Zoti dhe Shqipëria janë besimet tona! sb…”- shkruan Berisha.

Ndonëse, vendin e tij  në krye të  Partisë Demokratike e ka zënë Lulzim Basha, Berisha mbetet si lideri historik i kësaj partie.

Më shumë

spot_img
spot_img