Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Von Der Leyen takon Dua Lipan në Washington: Me muzikën dhe energjinë tënde jemi…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentja e Komisionit Euripian Ursula Von der Leyen është takuar me këngëtaren shqiptare Dua Lipa me famë botërore.

Ajo ka postuar foto ku shihet me Duan dhe nuk e ka fshehur kënaqësinë që ka që takon këngëtaren.

“Shumë e lumtur që takova DUA LIPA-n në Çmimet e Lidershipit të Këshillit Atlantik. Dua, ti ke një ndikim kaq të madh në botë. Me muzikën tuaj dhe energjinë tuaj unike, ne të gjithë ‘ngrihemi në ajër’”, shkruan ajo duke përdorur titullin e albumit të Dua Lipas, “Levitating”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img