Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Voltana Ademi tregon bisedën me ambasadorin: Më tha kandido e pavarur në 30 qershor. Deklarata e Metës për armatosje të popullit me alarmon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Presidenti ka thënë një gjë që mua më ka vrarë veshin dhe më alarmon, ka tre mundësi tha ai. Në atë parlament. Në atë parlament ata duhet të bëjë një hap pas, po vjen edhe 28 Nëntori”, shtoi kryetarja e Bashkisë Shkodër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img