Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

“Volkswagen” me shpejtësi del nga rruga dhe përplaset me barrierën, plagoset shoferja në aksin Milot-Mamurras, niset te Trauma

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Paraprakisht bëhet me dije se një automjeti tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga, duke u përplasur me barrierën anësore.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetit, shtetasja me iniciale K.P., 27 vjeçe, banuese në Milot, e cila është transportuar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Kurbin/Informacion paraprak:

Rreth orës 20:20, në aksin rrugor Milot-Mamurras, automjeti tip “Volkswagen ” me drejtuese shtetasen K.P., 27 vjeçe, banuese në Milot, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me barrierën anësore.

Drejtuesja e mjetit është transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë, paraprakisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img