Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vogëlushi në Zharrëz vendos duart në kokë kur sheh pas 7 ditësh babain e tij grevist

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7077ec2e3b0ddab7ea521814577a4752

Një moment dramatik ka qenë për të gjithë grevistët dhe mbështetësit e tyre në Zharrëz kur vogëlushi Alesio ka hyrë në ambientet ku po proteston babai i tij.

Ai ka vendosur duart në kokë dhe për pak sa nuk shpërthen në të qarë pasi takohet me babain grevist dhe sheh ambientin ku ai ndodhet.

Foto i është treguar edhe deputetit Ben Blushi, nga babai i të voglit, gjatë vizitës që ia zhvilloi në Zharrëz ku u takua nga afër me banorët dhe protestuesit.

Banorët e Zharrëz prej shtatë ditësh ndodhen në grevë urie kundër aktivitetit të kompanisë së naftës Bankers Petroleum.

Lexo edhe:

Qytetarët nxjerrin bllof ministrin Gjiknuri: I dërguam video në celular për premtimin dhe nuk reagoi

Blushi me banorët e Zharrëz: Marshoni në këmbë drejt Fierit, këto janë 10 propozimet tona për Qeverinë

Screenshot_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img