Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Vodhi natën në tregun industrial, arrestohet 17-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Sarandës ka arrestuar një 17-vjeçar, pasi ka vjedhur gjatë natës në tregun industrial.

Në pranga ka rënë G.D., 17 vjeç, banues në Sarandë.

Sipas policisë shërbimet e Policisë Sarandë kanë bërë arrestimin e tij pasi ky shtetas më datë 08.06.2019, gjatë natës është futur në tregun industrial konkretisht në dyqanin e shtetases F.H dhe ka vjedhur një sërë materialesh, si; xhinse, bluza, atlete etj.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Vjedhja”.

Më shumë


spot_img

spot_img