Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Vodhi naftë dhe para në zyrat e një kompanie në Rodos, arrestohet 49-vjeçar shqiptar në Greqi

Lajme të ngjashëm

Një 49-vjeçar shqiptar është arrestuar në ishullin Rodos, në Greqi, pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh dhe shpërndarje droge.

Sipas medieve greke, më 24 shkurt të këtij viti, së bashku me bashkëpunëtorin e tij kanë hyrë në zyrat e një kompanie në Rodos dhe kanë tërhequr para dhe çeqe bankare.

Shtetasi shqiptari akuzohet për vjedhje të një sasie të madhe nafte nga makinat e një spitali. Mësohet se bashkëpunëtori i tij nuk është identifikuar ende nga autoritetet greke.


Më shumë