Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Vodhi gjithë sahatet e ujit dhe një sahat energjie në pallatin e dëmtuar nga tërmeti, gazetari: Ky ishte i pari, priten arrestime të tjera (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d7c1004b966ef701c8fdc55a028a72d4

Ditën e sotme policia arrestoi 35 vjeçarin Xh.K, i cili vodhi gjithë sahatet e ujit dhe një sahat energjie në një pallat të dëmtuar nga tërmeti në Durrës.

Gazetari Gjergji Thanasi ka publikuar foton e hajdutit, ndërsa shprehet se ky person nuk ka qenë i vetëm, por ka patur bashkëpounëtorë në vjedhje.

Gazetari thotë se priten arrestime të tjera, pasi i prangosuri ka filluar të flasë dhe të tregojë shokët.

“Ky surrati ne foto eshte hajduti, qe nder te tjera vodhi gjithe sahatet e ujit dhe 1 sahat energjie elektrike ne pallatin e demtuar nga termeti, ku une banoj.

Falenderoj policet e Durresit, qe pas presionit te banoreve te pallatit, e kryen me se miri detyren duke e prangosut kete hajdutin. Fatmmiresisht hajduti po i tregon edhe emrat e shokeve. Priten arrestine te tjera!!!!

Metodat speciale te hetimit dhane rezultate dmth hajduti u prangos”, shkruan gazetari.

106463463_302932364425333_1170933625839837147_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img