Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Vodhi dy traktorë dhe vegla pune, arrestohet shqiptari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy traktorë dhe vegla të shumta pune me origjinë të dyshimtë u zbuluan brenda një kamioni në portin e Barit, Itali.

Pas hetimeve nga autoritetet italiane, rezultoi se dy traktorët dhe mjetet e punës me një vlerë tepër të lartë në treg, ishin vjedhur dy ditë më parë në Bolonja.

albsig

Policia italiane arrestoi në vend shoferin e kamionit, një 55vjeçar i cili posedonte dokumente false të doganës. Mbi të rëndojnë akuzat e vjedhje dhe falsifikimit. /Newsbomb.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img