Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Vodhi disa biznese, në pranda 21-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit ka brërë të mundur kapjen dhe ndalimin një të riu 21 vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim.

I riu Valentino Danaj është banues në Patos të Fierit ishte shpallur në kërkim pasi në kohë të ndryshme por brenda të njëjtit muaj, prill, ka kryer disa vjedhje.

Më datë 03.04.2016, në lagjen “Kastrioti” Fier, ka vjedhur dyqanin në pronësi të shtetases K.J ku ka marrë 9.500 lekë.

Më datë 04.04.2016, në lagjen “Apollonia” Fier, ka vjedhur klinikën dentare në pronësi të shtetases Sh.P, ku ka marrë 100.000 lekë dhe 1000 euro.

Më datë 05.04.2016, në lagjen “16 Prilli” Fier, ka vjedhur dyqanin kioskë në pronësi të shtetases K.K, ku ka marrë 3.000 lekë.

Më datë 22.04.2016, në lagjen “Liri Gero” Fier, ka vjedhur lokalin Bar Kafe në pronësi të shtetasit B.B ku ka marrë 1 televizor dhe 7.000 lekë.  Policia e Fierit I ka kaluar materialet Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vjedhja”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img