Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Vodhën zyrën e OSHEE në Tiranë, policia identifikon 2 minorenët dhe i shpall në kërkim

spot_img

Lajme të ngjashëm

cf674ba56d1a71a3540b840453daa8d8

Një grabitje ka ndodhur këtë të premte në zyrën e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa”, në afërsi të pazarit të ri në Tiranë.

Sipas informacioneve për mediat, policia ka identifikuar 2 të miturit të cilët kanë vjedhur vetëm 30 mijë lekë të vjetra.

Ata kanë përdorur një kaçavidë për të hapur derën. Pas identifikimit, policia i ka shpallur në kërkim.

Më shumë

spot_img