Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Vodhën miliona lek te kompania ku punonin, arrestohet menaxheri dhe procedohet një 35-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi akuzohet për vjedhje në kompaninë në të cilën punonte.

Sipas uniformave blu mësohet se A.D, me detyrë menaxher në një kompani private, në bashkëpunim me shtetasen me ininciale J.D, 35-vjeç kanë vjedhur shumën 3.500.000 lekë të rinj në subjektin ku punonin.

35-vjeçarja sipas policisë u procedua në gjendje të lirë, ndërkohë që materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i plotë i Policisë Tiranë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar u bë ndalimi i shtetasit A. D., 34 vjeç, me detyrë menaxher i një kompanie private, si dhe u procedua në gjendje të lirë shtetasja me iniciale J. D., 35 vjeçe, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur shumën 3.500.000 lekë të rinj në subjektin ku punonin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img