Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vodhën banesën në Belgjikë, arrestohen tre shqiptarë dhe një tjetër shpallet në kërkim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b034876c22ba21b15ecd67105aeaa80

Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë belge pasi vodhën një banesë në qytetin e Riemst.  

Policia ra në gjurmët e tyre pasi pronarët e banesës vunë re lëvizje të dyshimta dhe një makinë duke u larguar.

Kjo solli organizimin e policisë belge, që me ndihmën e një helikopteri dhe një qeni arriti të vendos në pranga shqiptarët.

Sipas mediave belge, pjesë e grupit është edhe një tjetër person i shpallur tashmë në kërkim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img