Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Vlorë, 37 vjecari kapet me 150 kg hashash

Lajme të ngjashëm

Pajisja presuese e gjetur dje gjatë opercionit

Gjatë kontrollit në banesë janë gjetur familjarë të tij, të cilët janë marrë në pyetje. Policia ka sekuestruar dhe 2 automjete, të cilat janë në pronësi të Agron Velajt. Uniformat blu kanë marrë gjithë mjetet e duhura dhe janë vënë në kërkim për kapjen e autorit.

Më shumë