Hapësire reklamuese

Aktualitet

Vlorë, 37 vjecari kapet me 150 kg hashash

Shkruar nga Newsbomb
Pajisja presuese e gjetur dje gjatë opercionit

Gjatë kontrollit në banesë janë gjetur familjarë të tij, të cilët janë marrë në pyetje. Policia ka sekuestruar dhe 2 automjete, të cilat janë në pronësi të Agron Velajt. Uniformat blu kanë marrë gjithë mjetet e duhura dhe janë vënë në kërkim për kapjen e autorit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese