Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Vlorë, 37 vjecari kapet me 150 kg hashash

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pajisja presuese e gjetur dje gjatë opercionit

 

Gjatë kontrollit në banesë janë gjetur familjarë të tij, të cilët janë marrë në pyetje. Policia ka sekuestruar dhe 2 automjete, të cilat janë në pronësi të Agron Velajt. Uniformat blu kanë marrë gjithë mjetet e duhura dhe janë vënë në kërkim për kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img