Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Vlorë, 2 persona në pranga për vjedhje dhe dhunë në familje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka arrestuar 26 vjeçarin Erion Shpëtim Belaj, pasi ishte shpallur në kërkim për vjedhje në bashkëpunim. Belaj ishte dënuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë, me 6 muaj burg për veprën penale vjedhje e kryer në bashkëpunim.

Po në qytetin e Vlorës policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Altin Beluli, për dhunë në familje. Arrestimi i tij u krye pasi në datën 13 mars 2015, 42 vjeçari ka dhunuar bashkëshorten e tij, shtetasen E.T

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img