Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Vlora “ia bën fora”: Sinan Idrizi nxjerr “kursin” e ri të drejtimit të PS, rikthehen Shpëtim Gjika e Fate Velaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika dhe ish-deputeti socialist Fate Velaj janë shfaqur së bashku, disa kohë pas “distancimit” nga politika.

Ka qenë biznesmeni Sinan Idrizi i cili ka bërë bashkë Gjikën dhe  Velajn. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet në krah të tyre. Mesa duket PS e Vlorës ka rikthyer në bazë dy socialistët e vjetër,  Gjikën dhe Fate Velajn.

albsig

Kujtojmë se Shpëtim Gjika ka drejtuar për 12 vite Bashkinë e Vlorës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img