Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Vlonjati shkon i shqetësuar në Polici: Më ka ikur gruaja nga shtëpia dhe nuk u kthye më

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37-vjeçare nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë bashkëshorti i saj, i cili ka bërë denoncimin polici për largimin e gruas nga shtëpia.

Pasi nuk ka mundur që të kontaktojë me të, burri ka bërë denoncimin në polici, duke thënë se e reja ishte larguar nga banesa dhe nuk ioshte kthyer më. Ndërkohë uniformat blu të qytetit bregdetar po punojnë për  gjetjen e 37-vjeçares.

albsig

“Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasi K. T., 44 vjeç, banues në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se i është larguar nga banesa, bashkëshortja e tij, shtetasja  M. T., 37 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img