Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vlonjati me Fuoristradë përplas Benz-in dhe Mazdën: Plagosen 2 vajza dhe 1 djalë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aksident me pasojë plagosjen e tre personave në aksin Levan- Tepelenë.

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan shtetasin: -Geraldo Alliaj, 24 vjeç, banues në fshatin Sevaster, Vlorë, pasi: Në aksin rrugor Levan-Tepelenë, duke drejtuar mjetin tip Rexton- Foristradë, me targa AA 405 KL, ka goditur e dëmtuar mjetin tip Benz, me targa TR 6700 T, me drejtues shtetasin B.H, 61 vjeç, banues në Tiranë, si dhe mjetin tip Mazda me targa TR 2046 C, me drejtues shtetasin E.K, 55 vjeç, banues në Përmet.

Si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spitalin Fier jashtë rrezikut për jetën dy shtetaset I.G, 29 vjeçe dhe G.R, 28 vjeçe si edhe shtetasi E.M, 27 vjeç, banues në Vlorë, të cilët ishin pasagjer në mjetin me targa AA 405 KL.

Bëhet me dije se materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor parashikuar nga Neni 290 i Kodit Penal.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img