Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Vladimir Putin do të bëhet baba në moshën 69-vjeçare, e dashura e tij në pritje të një vajze

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe e dashura e tij, gjimnaste Alina Kabaeva do të bëhen prindër.

“Mirror” shkruan se Putin do të lindë një “fëmijë lufte”, teksa shkruan se Kabaeva është në pritje të një vajze.

Sipas mediave të huaja presidenti rus i cili është 69 vjeç nuk është shprehur shumë entuziast për shtatzëninë e të dashurës.

“Kam mjaft fëmijë, dhe kam pasur mjaft vajza shumë kohë më parë” raportohet se ka thënë ai, kur ka mësuar për shtatzëninë e Alinës.

Jeta private e Putinit është e mbuluar me fshehtësi dhe nuk dihet saktësisht se sa fëmijë. Vajzat e tij më të njohura janë akademikja dhe biznesmenja Maria Vorotsova, 37 vjeç dhe shkencëtarja dhe ish-balerina Katerina Tikhonova, 35 vjeçe, të cilën ai e kishte me ish-bashkëshorten Lyudmila.

Më shumë
spot_img
spot_img