Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Vjosa Park Kombetar Tani” shpaloset në Vjenë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me ndihmën e aktivistëve sloganin #VjosaParkKombëtarTani, është vendosur në Asutri, në Parkun e Danubit.

Në të gjithë botën, njerëzit janë duke e mbështetur Parkun e parë Kombëtar të Lumit të egër në Evropë – një arsye për të gjithë dashamirësit e natyrës për të vizituar Shqipërinë në të ardhmen, nëse ky vizion bëhet realitet. Lumi Vjosa është jashtëzakonisht i vlefshëm dhe meriton kategorinë më të lartë të mbrojtjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img