Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Vjosa Osmani uron PS për fitoren dhe PD për garën zgjedhore, por nuk përmend Ramën: Kontribuoni për demokracinë dhe bashkëpunimin me Kosovën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar sot (dhe pse ndoshta vonë) Partinë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit 2021, por nuk ka përmendur kreun e PS, Edi Rama.

Osmani ka uruar po ashtu edhe PD-në për fushatën e bërë duke apeluar për bashkëpunim mes palëve politike në të mirë të demokracisë.

Kryetarja e Shtetit të Kosovës shpreson dhe për një bashkëpunim mes tyre dhe shtetit të Shqiëprisë.

Urimi i Vjosa Osmanit

Urime Partisë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit. Përgëzoj Partinë Demokratike dhe gjithë partitë e tjera per garën zgjedhore. Uroj që të gjithë përfaqësuesit politik të kontribuojnë në forcimin e demokracisë, sundimit të ligjit dhe bashkëpunimit me Kosovën.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img