Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Vjosa Osmani takohet me Bill Clinton: Kosova është e bekuar me miq të përkushtuar dhe besnikë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, ka takuar ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton.

Ka qenë vetë Osmani e cila ka postuar disa foto në Twitter nga ky takim. Ajo ka falenderuar ish-presidentin e SHBA-ve për gjithçka që ka bërë për popullin e Kosovës.

Ndër të tjera presidentja Osmani shkruan se Kosova është e bekuar me miq të përkushtuar dhe besnikë si Clinton.

“Është pak të thuhet se Kosova është e bekuar me miqtë më të përkushtuar dhe më besnikë. President, faleminderit për gjithçka që keni bërë për njerëzit tanë”, shkruan Vjosa Osmani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img