Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Vjosa Osmani i falenderon për njohjen e Kosovës, kryeministri i Izraelit shpërndan mesazhin e saj: Prekëse (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3d93675e03a8cce5355386468dca9183

Kryeministri i Izrealit, Benjamin Netanyahu ka shpërndarë mesazhin e kryeparlamentares, Vjosa Osmani, e cila i falenderon për njohjen e Kosovës.

Ai e ka quajtur mesazhin e saj prekës, në të cilin ajo teksa falenderon Izrelin dhe SHBA-në për këtë arritje, kujton sse dikur shqiptarët i hapën dyert hebrenjve që t’i shpëtonin nazizmit.

Kurse Netanyahu thotë se Kosova është vendi i parë me shumicë myslimane që do të hapë ambasadë në Jeruzalem.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img