Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Vjeshta vjen me FURI në Shqipëri! Shira dhe përmbytje në Elbasan (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fotot janë siguruar nga ‘’infoelbasani’’.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img