Vjen urimi i parë nga rradhët e politikanëve për Fitër Bajramin

Publikuar tek: politike, më 09:15 17-07-2015 Vjen urimi i parë nga rradhët e politikanëve për Fitër Bajramin

Sot është festa e Fitër Bajramit, një ditë e shënuar për të gjithë myslimantë shqiptarë dhe ata në mbarë botën. Me rradhë e pa rradhë, pritet që ditën e sotme, politikanët të përcjellin mesazhet e tyre të urimit.

I pari që e ka bërë këtë gjë është deputeti Tom Doshi. Me anë të një statusi në Facebook Doshi shkruan: “Për shumë mot gëzuar Fitër Bajramin. Paqë e begati sjelltë në shtëpite tuaja. Me respekt Tom Doshi”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009739875793457
array(1) { ["section"]=> string(69) "vjen-urimi-i-pare-nga-rradhet-e-politikaneve-per-fiter-bajramin-16373" }