Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Vjen reagimi i PARË nga LSI pas DISFATËS në zgjedhje: Do ripërtërihemi si zogu mitik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësi i LSI, Klajdi Bodlli ka shpërndarë një video në rrjetet sociale në të cilën thuhet se LSI do të ripërtërihet sërish.

Video e shpërndarë në rrjetet sociale, duket se është dhe përgjigja e LSI për humbjen e thellë në zgjedhjet e së dielës.

albsig

LIS ka dalë nga zgjedhjet e 25 prillit me vetëm 4 mandate krahasuar me 22 që kishte në 2017.

Sikurse shprehet në video, thuhet se LSI do të ripërtërihet sërish nga hiri i saj, si zogu mitik Feniks.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img