Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Vjen në jetë një bebush, Monika Kryemadhi “nuk përmban” dot lumturinë: Propozoni emra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Monika Kryemadhi ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim gjatë këtyre ditëve, këtë të shtunë të heshtjes zgjedhore ka vendosur të vizitojë maternitetin e Fierit për t’i uruar mirëseardhje një vogëlushi cili sapo ka ardhur në jetë.

Kryemadhi gjithashtu ka kërkuar mendime nga ndjekësit për një emër për të voglin.

“Ilva dhe Edioni nga Fieri janë bërë me djalë! Bashkohuni me mua duke i uruar jetë të gjatë dhe të lumtur, por më e rëndishmja, propozoni emra Materniteti i Fierit”- shkruan Kryemadhi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img