Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Vjen lajmi i madh për Rita Orën, do të prezantojë në eventin e rëndësishëm MTV EMA 2020

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f9239f94a07fa1d69aca00b9d3a093cc scaled

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora do të prezantojë këtë vit eventin e madh MTV EMA.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja, përmes një postimi në rrjetet sociale.

“E emocionuar që do ta prezantojë këtë vit, MTV EMA”, shkruan Rita Ora mbi foton e publikuar.

MTV EMA ka publikuar nominimet për ndarjen e çmimeve në eventin e 8 nëntorit.

Në mesin e të nominuarve është edhe këngëtarja Dua Lipa e cila konkurron për katër çmime, “Artistja më i mirë e vitit”, “Kënga më e mirë e vitit”, “Artistja më e mirë e zhanrit Pop” dhe “Artistja më e mirë regjionale”.

Rita_Ora.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img