Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vjehrri dhe i fejuari u shpallën “non grata” nga SHBA, Armina Mevlani nuk e “prish terezinë”, ja çfarë ka bërë ajo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi që Departamenti Amerikan i Shetit shpalli ish-kryeministrin Sali Berisha, person “non-grata” në SHBA u kthye tema më e diskutuar në mediat shqiptare.

Vetë Anthony Blinken, Sekretari Amerikan i Shtetit, shpalli non-grata Berishën dhe familjen e tij.

Mirëpo, çfarë po ndodh me nusen e shtëpisë? E fejuara e djalit të tij, blogerja e njohur, Armina Mevlani si duket nuk e ka “prishur terezinë” dhe ka vazhduar me postimet e saj në Instagram si të mos kishte ndodhur asgjë.

Ajo ka publikuar një selfie, disa video teksa shihet duke reklamuar rroba dhe një tjetër teksa po përpiqet të gjejë një kujdestar për qenin.

Kujtojmë se në listën e DASH nuk janë të përfshirë e fejuara e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani, dhe bashkëshorti i Argita Malltezit, Jamarbër Malltezi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img