Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Vjedhje spektakolare te ‘Rruga e Durrësit’, KY PERSON “zhduk” në pak sekonda laptopin e shtrenjtë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

04d23f162bc98c97d4b189a4db507dcb

Një vjedhje ka ndodhur ditën e djeshme në mes të ditës në një dyqan me pajisje elektronike në Tiranë.

Ky djalë që shihet në video, ka hyrë në dyqanin te Rruga e “Durrësit” dhe në pak sekonda ka arritur të vjedhë një laptop të shtrenjtë duke e fshehur poshtë bluzës. Ai më pas u largua me shpejtësi nga dyqani.

Megjithatë pamjet e kamerave të sigurisë kanë arritur të filmojnë qartë fytyrën e tij. Kush arrin ta identifikojë, mundet të njoftojë në anonimitet të plotë Policinë e Tiranës.

VIDEO e vjedhjes dje në datën 08.08.2019:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img