Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Vjedhje si nëpër filma në Itali, si e pësojnë 2 shqiptarët nga portofoli

spot_img

Lajme të ngjashëm

c329b86619f239ea1b00aec749f419fe

Dy shqiptarë në Itali e pësuan keq pasi u futën për të vjedhur në një banesë.

Pasi u futën në shtëpinë të cilën kishin planifikuar për ta vjedhur, pronarët dhe policia janë vënë menjëherë në lëvizje duke bërë që grabitësit të kërcejnë nga dritarja dhe më pas u arratisën përmes kopshtit.

Por gjatë këtij momenti, njërit prej tyre i ka rënë në tokë portofoli së bashku me dokumentet duke bërë më të lehtë punën për identifikimin e tyre. Pronarët e shtëpisë janë konfrontuar fizikisht me dy grabitësit, por ndërhyrja në kohë e shërbimit të policisë ka frikësuar ata dhe më pas janë detyruar të largohen. Pas gjetjes së portofolit, policia italiane është shprehur se dy grabitësit janë shqiptarët me iniciale M.F  dhe M.A.

 

Më shumë

spot_img