Hapësire reklamuese

Politikë

Vizita në New York, Begaj poston foton krah Joe Biden dhe Zonjës së Parë

Shkruar nga Newsbomb
Vizita në New York, Begaj poston foton krah Joe Biden dhe Zonjës

Presidenti Bajram Begaj prej disa ditësh ndodhet në New York, ku ka takuar edhe presidentin e SHBA, Joe Biden.

Begaj ka postuar një foto, ku shihet me bashkëshorten, teksa janë takuar me presidentin e SHBA, Joe Biden dhe Zonjën e Parë Jill Biden.

“Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash”, shkruan Begaj krah postimit të tij në “Facebook”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese