Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vizita e Erdoganit në Tiranë, ja rrugët që do të bllokohen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85e6cee0c66a75ed0ffeab2d52f4bc7d

Sot në Tiranë mbërrin presidenti i Turqisë, Tayyip Erdogan dhe një pjesë e rrugëve do të jenë të bllokuara, duke nisur që nga ora 10:30 e mëngjesit, deri në orën 22:00. Sipas njoftimit të policisë, bllokimet do të jenë të pjesshme.

“Duke filluar nga ora 10:30 deri në orën 22:00 datë 13.05.2015, segmentet kryesore do të jenë në mbikqyrjen e vazhdueshme të Policisë dhe do të bëhet bllokim i pjesshëm i kalimit në orare të caktuara. Bllokim i segmentit rrugor përkohësisht do të fillojë nga Rinasi për në “Qafën e Kasharit”, në vazhdim te sheshi “Shqiponja”, “Zogu i Zi”, rruga e “Durrësit”, sheshi “Skëndërbej”, bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, “Ura e Lanës”, bulevardi “Zhan Dark”, bulevardi “Bajram Curri”, rruga “Xhorxh Bush” i cili do të bëhet në orare të ndryshme”, bën me dije policia.

 

Lexo edhe:

Erdogan vjen me ”ushtri” në Tiranë

Artikulli paraprakDita
Artikulli tjetërTema

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img