Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Vizita e Charles Michel nesër në Tiranë, zbardhet agjenda e Presidentit të Këshillit Europian

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Këshillit të Europës, Charles Michel, do të vizitojë nesër Tiranën, ku do të pritet nga kryeministri Edi Rama.

Ndëkrohë, është zbardhur edhe agjenda, ku njoftohet se në orën 10:15 , në bulevardin pranë Kryeministrisë do të zhvillohet Ceremonia e Mirëseardhjes.

albsig

spring

Në orën 10.30, takimi kokë më kokë dhe takimi i dy delegacioneve, ndërsa në orën 11.15, konferenca për shtyp e Michel dhe Ramës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img