Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Vizat e bardha në tavolinë, modelja filmohet duke pirë drogë në Dubai, video merr “dhenë”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur Kaz Crossley është filmuar duke thithur një substancë të bardhë të dyshuar për kokainë, teksa ishte në një parti.

“Sun” ka publikuar një video ku 26-vjeçarja shihet duke u përkulur mbi një tavolinë ku duken të disa vija të bardha, ku ajo ul kokën dhe me një letër i thith me hundë.

Videoja supozohet se është filmuar në Dubai në nëntor të vitit të kaluar, ndërsa  video është publikuar sot dhe ka marrë dhenë.

Dubai ka zero tolerancë për veprat penale të lidhura me drogën. Dënimet për posedim droge, qoftë edhe sasi e vogël dënohet rëndë deri me 20 vite burg.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img