Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

‘Vitin tjetër avioni i parë Low Cost në Kukës’, Rama batuta me Gjicin: Vdes t’i sjell këtu ata londinezët e Kukësit, mjafton nënën të ma lenë rehat…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qytetin e Kukësit, ku ka inspektuar punimet në Spitalin e ri Rajonal si dhe ato në aeroportin e ri. Vitin tjetër do të ulet avioni i parë ‘Low Cost’ në Kukës.

Lajmin e ka bërë me dije Rama dhe Balluku gjatë inspektimit të punimeve të aeroportit, shoqëruar dhe nga kryebashkiaku Safet Gjici. Ndërkohë nuk munguan as batutat mes këtij të fundit dhe kryeministrit.

Rama: Mezi po pres t’i ulim ata nga Lodra, që më shajnë gjithës kohës, vdes për ata londinezët e Kukësit, që t’i sjell njëher këtu, tak.

Gjici: Jo ata thonë, ai është hero Kombëtar, akoma nuk e besojnë..

Rama: Jo mo s’ka nevojë për heroizma, mjafton nënën të ma lenë rehat…

Më shumë
spot_img
spot_img