Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Vite më parë, Kiara Tito publikon foton dhe zbulon si dukej para famës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b61b8a502f3c29011d712c43a6c1bab6

Moderatorja Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të ndryshme.

Së fundmi Kiara na ka treguar një foto të disa viteve më parë, kur ishte një vajzë e vogël.

Nga fotografia mund të themi me bindje se në portretin e Kiarës nuk ka ndryshuar thuajse asgjë dhe se vazhdon të ketë të njëjtat tipare të ëmbla dhe sot.

Ajo shihet me flokë të shkurtra dhe me një buzëqeshje të ëmbël.

“Pita Pats” shkruan Kiara në postimin e saj.

160049849_175166684249816_225440635545819363_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img