Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

“Vite më parë”, bashkëshortja publikon foton e rrallë me Bashën, i veshur sportiv, ja si dukej kryedemokrati

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b2679f55c36db6a9cacf023baabaf06b

Bashkëshortja e kreut të PD-së, Aurela Basha kohët e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një foto të rrallë të disa viteve më parë me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Në foto shihet cifti, kur ishin të rinj. Ajo që tërheq më shumë vëmendjen përvec rinisë së tyre është dhe veshja e Bashës, i cili ndyrshe nga ç’jemi mësuar ta shohim me kostumin zyrtar, aty shfaqet i veshur me një bluzë dhe një palë pantallona të shkurtra.

“Duke zbritur Llogoranë me Lulzim Bashën vite më parë” shkruan ajo krahas postimit.

dgrhytyj.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img