Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Vishuni mirë, ja si do të ndryshojnë temperaturat ditën e sotme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pjesa e parë e ditës në territorin shqiptar do mbizotërohet nga kthjellimet dhe kalime vranësirash, të cilat më të theksuara do të jenë në zonën Veriore.

Por, gjatë pjesës së dytë të ditës vranësirat të shtohen gradualisht, ku në orët e vona të natës do të krijojnë mundësi për reshje të pakta në zonat perëndimore të vendit.

Temperaturat e ajrit do të rriten me të paktën 2 gradë në mëngjes, por rritje më të lehtë sjellë mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 26°C. Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor duke sjell dallgëzim mbi 3 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img