Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

“Vishu o ku*kë”, babai i 20-vjeçares në Librazhd tregon tmerrin: Ishte lakuriq, 10 burra e filmonin, më ra të fikët…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai i 20-vjeçares e cila u kap “mat” nga vjehrri dhe vjehrra teksa tradhëtonte djalin e tyre në shtratin martesor, ka folur për herë të parë duke treguar gjendjen në të cilën e gjeti vajzën e tij.

Ai ka rrëfyer se në momentin që u fut në shtëpinë e krushkut të tij në dhomën ku ndodhej vajza ishin 10 burra të cilët e filmonin, ndërkohë 20-vjeçarja ishte lakuriq e mbështjellë vetëm me një peshqir të vogël.

“Në momenti nqë shkova te vajza e gjeta te dhoma të zhveshur lakuriq, ishte mbështjellë vetëm me një peshqir të vogël. Në dhomë ndodheshin 10 burra që e filmonin. Me dhëndrin nuk kam folur. Më bënë bllok nëpër Facebook, i kemi shkëputur çdo gjë.

Nuk kemi shkëmbyer asnjë mesazh, ambsolutisht asnjë fjalë nuk kemii shkëmbyer. Më ra të fikët kur shkova, më hodhën ujë. Në momentin kur del vajza, para se të vishet e godet vjehrra. Vajza ra përtokë e zhveshur, i dolën vithet përjashta. Ajo i thoshte “vishu o kuçkë, o buçë”, tha ai për news24.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img