Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Vishi prapë bluzat e Juves se shkum për l***”, Rama batuta me tifozin bardhezi: Ia dhamë trajnerin Interit se u bë si LSI-ja, ne fitojmë finalen në 25 prill

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i zjarrtë i Juventusit dhe këtë e tregon në çdo dalje televizive, ndërsa shpeshherë në takime me qytetarët vesh edhe xhupin e Juventusit.

Por gjatë fushatës elektorale Rama e ka zëvendësuar bluzen e Juventusit me atë të Partisë Socialiste, ndërkohë që ekipi Italian nuk ka patur rezultate të mira në javët e fundit.

Një tifoz bardhezi i ka komentuar Ramës në facebook dhe i ka kërkuar që të veshë përsëri bluzen e Juves, pasi që kur Rama e ka hequr, ekipi nuk po ecën mirë. Ndërkohë Rama i ka kthyer përgjigje duke i thënë se këtë vit Juventusi ia dha trajnerin Interit pasi u bënë si LSI-ja, ndërsa shton se finalen e tretë në 25 prill do ta fitojë Partia Socialiste.

“Kryeminiser fillo veshi blizat me stem te Juventusit prap se shkum per l** prej qe nuk i bart me”, i shkruan qytetari, ndërsa Rama i kthehet: “Ket vit id ham trajnerin Interit se u be Interi shkret si LSI-ja, prandaj le te gezojme per interistat se ne do fitojme Finalen e Trete ne 25 prill”.

174770378 198294335219954 8623529041100879225 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img