Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Visar Zhiti braktis Shqipërinë dhe tregon arsyen: Në vendin tonë po përjetohet një demokraci e vështirë nën diktaturën e varfërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

68c5aa3d97047a7b22be32c51bfb5722

Më shumë

spot_img